Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Філософія права. „Правосуддя: філософське та теоретичне осмислення” – колективна монографія молодих українських вчених-юристів з провідних центрів юридичної науки. Презентація на Всесвітньому Конгресі філософії права (текст)

11.09.2009

Тема: філософія права / philosophy of law, книга „Правосуддя: філософське та теоретичне осмислення” (текст) / „Justice as Judicial Process: Philosophical and Theoretical Reasoning“

11 вересня 2009 року вийшла монографія "Правосуддя: філософське та теоретичне осмислення". Її автори - молоді філософи та теоретики провідних центрів юридичної освіти та науки України. Відповідальний редактор монографії - В'ячеслав Бігун.

Монографія - перша у серії "Бібліотека Міжнародного часопису "Проблеми філософії права".

Монографію представлять на Всесвітньому Конгресі Міжнародної асоціації філософії права і соціальної філософії в Пекіні (20-25 вересня).

Посилання: Правосуддя: філософське та теоретичне осмислення: колективна монографія / А. М. Бернюков, В. С. Бігун, Ю. П. Лобода, Б. В. Малишев, С. П. Погребняк, С. П. Рабінович, В. С. Смородинський, О. В. Стовба / (Відп. ред. В. С. Бігун). — К., 2009. — 310 с. (Бібліотека Міжнародного часопису „Проблеми філософії права”)

З монографією можна познайомитися в провідних юридичних бібліотеках країни, а також завантажити тут.

Ось кілька авторитетних відзивів на монографії тих, хто з нею познайомився.

Юрій ШЕМШУЧЕНКО, академік НАН України, директор Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України:

  • «У нас багато бажаючих відзначитися, але немає, на жаль, свого Сперанського. Переконаний, що запропонована вашій увазі колективна монографія нової генерації філософів і теоретиків права провідних науково-дослідних центрів України сприятиме постановці теоретичних і філософських проблем правосуддя і пошуку нових підходів до їх вирішення».

Володимир БАБКІН, д. ю. н., професор, провідний науковий консультант Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України:

  • «Осмислення актуальних питань філософії та теорії правосуддя, представлене в цій монографії, є запрошенням до дискусії про правосуддя в Україні не лише науковців, але й практиків».
  • Сергій МАКСИМОВ, д. ю. н., професор, професор Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого:

«Ця змістовна та цікава монографія стала подією в сфері філософії права. Довгоочікуване здійснилося — монографію підготовлено колективом, авторами, які не „прив’язані” до однієї інститутці, а представляють провідні центри юридичної науки України…».

Олександр МЕРЕЖКО, д. ю. н., професор, професор Католицького університету Любліна та Київського університету економіки та права «КРОК»:

  • «Ця монографія — справжня наукова подія… У монографії представлено філософсько-критичні погляди щодо стану судочинства в Україні. Їх урахування законодавцем і суддями дало б можливість створити якісно нову систему українського правосуддя, яка б викликала довіру і повагу з боку населення. Значення цієї монографії полягає і в тому, що вона — своєрідний філософсько-правовий і науковий маніфест нового покоління українських філософів і теоретиків права, за якими, сподіваємося, майбутнє в справжній українській науці».

 

 

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign