Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрБізнес Поради: Он-лайн поради юридичним фірмам

07.02.2008

Сьогодні актуалізується важливість інтернет-присутності ЮФ. У зв’язку з цим сайт Local-Attorneys.com на початку лютого анонсував онлайн маркетингові рекомендації для юридичних фірм на 2008 рік.

Ці поради є доречними, оскільки сайти українських ЮФ є наразі слабо розвинутими: майже третина ЮФ не мають сайтів, а наявним бракує професійності, майже половина з існуючих сайтів немає рубрики новини тощо). Це показало дослідження „ЮГ”, проведене восени 2007 року (читайте №42 (126)). Невдовзі „ЮГ” опублікує результати свого наступного дослідження Інтернет-іміджу українських ЮФ.

А тепер до порад. Консультанти радять забути про рекламу на телебаченні, радіо чи інші прийоми. І радять цього року зосередитися на своїй присутності он-лайн. Така присутність не лише рекламує бренд і зображення бренда юридичної фірми, вона може також бути ефективним інструментом для продукування трафіку до веб-сайту вашої фірми, який у свою чергу може стати „наводками” які у свою чергу можуть стати клієнтами.

Далі – перелік рекомендованої онлайн-діяльності.


1. Оптимізуйте свій веб-сайт

Якщо ви ще не маєте веб-сайту, ви ймовірно чули або читали про те, яким ефективним інструментом може бути веб-сайт для ЮФ.

Якщо ви розглядаєте можливість розробки веб-сайту, розпочніть з планування – розплануйте, що ви хочете бачити на кожній веб-сторінці сайту в частині змісту та зображення. Згодом, зв’яжіться з фірмою, яка розробляє професійний веб-сайт, аби замовити такий сайт, щоб ваша юридична фірма ним пишалася.

Якщо ви маєте веб-сайт, але він не генерує трафік у тій мірі, в якій від нього слід очікувати, проконсультуйтеся з Інтернет-маркетинговим агентством.


2. Змістовно оновлюйте сайт

Новий зміст може бути у формі нових сторінок, які можливо потрібні вашому сайту. Як наприклад, інформація про сфери практики вашої фірми, новели правового характеру чи юридичні поради для обивателя. Якісне інтернет маркетингове агентство може розіслати вашу статтю різним сайтам, які приймають статті для онлайн-публікацій. Особливо вигідно співпрацювати із сайтами з юридичних тематик, що приймають статті. Головна мета статей – актуальний зміст, яким вони забезпечують ваш сайт, але разом із тим вони можуть сприяти руху на вашому сайті, завдяки включенню до тексту статті пари посилань на веб-сайт.


3. Анонсуйте новини прес-релізами

Більшість Інтернет-маркетингових агентств можуть допомогти розповсюдити ваші новини до газет, телевізійних станцій та інших сайтів в Інтернеті через сервіси на зразок PR Newswire чи Market Wire. Через їхню здатність бути підхопленими багатьма сайтами, прес-релізи – це чудовий спосіб причинити вибух трафіку до вашого веб-сайту через лінки, які ви, можливо, включаєте в них.

4. Додайте фотографії до вашого веб-сайту

Якщо ви бажає справити враження успішної, процвітаючої юридичної фірми, фірми, якій можна довіряти, розмістіть на сайті фотографії партнерів та асоціатів фірми, іншого персоналу, фото будівлі офісу (особливо, якщо він має привабливі вигляд і місцезнаходження) або фотографії усередині вашого привабливого, професійного офісу. Фото вважаються потужним інструментом просування для організацій, які надають професійні послуги, такі, як юридичні фірми.

5. Розсилайте масові повідомлення електронною поштою кілька разів на рік

Зберіть декілька сотень клієнтських адрес електронної пошти і розішліть електронне повідомлення. Теми повідомлення можуть бути різні: від повноцінних інформаційних бюлетенів, до інформації про нормативні новели, юридичні поради, які, можливо, представляють інтерес для публіки.

6. Розмістіть сайт у каталогах, які зв’яжуть з вашим веб-сайтом

Як платні, так і безкоштовні каталоги, дозволяють розмістити лінк, а також одно-двохрядковий опис сайту.

Ще одна ідея – включити сайт у каталоги, які стосуються безпосереднього сфери практики, якою ви займаєтеся.

Ряд каталогів дозволяють подавати широкі описи, замість кількох речень – кілька абзаців.

Розміщення у подібних категоріях забезпечить вам доречний трафік на сайт.

Якщо ви хочете збільшити кількість „наводок” на вашу фірму, то скористайтеся зазначеними порадами. Хоча автономно маркетингові дії подібно до друкованих брошур також можуть мати значення, просування онлайн присутності є надзвичайно корисним, оскільки ваші клієнти приходять до вас, шукаючи те, що їм потрібно, а відтак знаходять ваш сайт. Робити це правильно означає, що ви можете витрачати менше часу на маркетингу, а більше – на заняття практикою.

Славік Бігун за матеріалами сайту Local-Attorneys.com

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign