Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

РСП: СПРАВА ҐОНҐАДЗЕ (2000-2008): ЮРИДИЧНИЙ ОГЛЯД. ВИБРАНІ ХРОНОЛОГІЯ ТА ОБСТАВИНИ, ІНТЕРВ'Ю З КЛЮЧОВИМИ ЮРИСТАМИ

02.09.2008

Вашій увазі дослідження "Справа Гонгадзе: юридичний огляд" (станом на 28.08.2008). Читайте № 35 "Юридичної газети" (зручніше читати) або завантажте документ у додатку (внизу; читати менш зручніше).

Зміст: оглядова стаття; вибрані хронологія, обставини й епізоди; інтерв'ю з суддею - головуючою в процесі над убивцями Іриною Григор'євою, адвокатами засуджених (Віктор Чевгуз, Микола Лаптієв), представником потерпілої Валентиною Теличенко, а також обвинувачем (тема: з-поміж убивць Гонгадзе - юристи), а також Мирославою Гонгадзе. 

Дослідження грунтується на ексклюзивних інтерв'ю, документах, спостереженнях за судовим процесом.  Воно готувалося кілька місяців.

Методологія дослідження - виклад, апробований в процесі викладання курсу "Навчальні судові процеси" в Києво-Могилянській академії.

Надрукований матеріал - лише частина дослідження, яке вдалося умістити в газетний формат.

Відверто: щиро радий опублікуванню дослідження - попри низку перепон. Якщо б мене завтра не стало, то, вмираючи, я мав би відчуття виконаного обов'язку щодо юридичної журналістики. Тому щиро дякую всім (й схиляюся) - численним колегам-юристам, які надали матеріал для дослідження, моїм друзям і, особливо, тим колегам по "Юргазеті", які допомогли мені виконати свій обов'язок - висвітлити найбільш актуальну справу сучасної України.

Попри вказану лірику: дослідження "Справи Гонгадзе" виходить, однак, сама справа, як кажуть мої колеги, продовжується. Й у пошуках істини ми здобуваємо нові смисли.

І ще одне: щобільше я живу, то більше упевнююся в мудрості слів Оскара Уайльда, які він сказав наприкінці життя (коли його кинули ті, хто називався його "друзями" й "приятелями" (зараз, до речі, переживаю подібну ситуацію в одному епізоді свого життя): 

«Найстрашніше не те, що життя розбиває серце …, а те, що воно перетворює серце на камінь». Убережи Боже мене й вас від окам'яніння серця.

(Відзиви, які з вдячністю прийму - особливо конструктивно критичні -надсилайте на адреси: vsbihun@hotmail.com (приватна скринька), info@yur-gazeta.com (ЮрГазета))Sprava_Gongadze_01.pdf


 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign